Contact: wij staan voor u klaar

Bezoekadres

Laan van Verhof 56
2231 BZ Rijnsburg
Nederland
Route beschrijving

Wilt u meer informatie? Vul dan het contactformulier in!

Contactformulier

Vul onderstaand formulier in



    Algemeen

    Administratie
    Telefoon
      info@jheeringa.nl
    071-3030900

    Directie

    Jack Heeringa Sr.
    Jack Heeringa Jr. 
    André Voskuilen
      jack@jheeringa.nl
    jackjr@jheeringa.nl
    andre@jheeringa.nl

    Logistiek

    Pim Baaijen   pim@jheeringa.nl

    Ingangs-en uitgangscontrole

    Kees Glasbergen
    Uitgangscontrole
      kees@jheeringa.nl
    uitgangscontrole@jheeringa.nl

    Inkoop

    Jack Heeringa Jr.
    Dick Hogewoning
    Luuk van Delft 
    Marcel de Best
    Robbie van den Ende
      jackjr@jheeringa.nl
    dirk@jheeringa.nl
    luuk@jheeringa.nl
    marceldebest@jheeringa.nl
    rob@jheeringa.nl
         

    Verkoop

    Bert van der Meij
    Roos Heeringa
    Ernst Kromhout
    Bart van der Meij

     

    bert@jheeringa.nl
    rosalie@jheeringa.nl
    ernst@jheeringa.nl
    bart@jheeringa.nl

    Boeketterie

    Marjolein Sturkenboom
    Monique van der Meij
      marjolein@jheeringa.nl
    monique@jheeringa.nl