Contact: wij staan voor u klaar

Bezoekadres

Laan van Verhof 56
2231 BZ Rijnsburg
Nederland
Route beschrijving

Wilt u meer informatie? Vul dan het contactformulier in!

Contactformulier

Vul onderstaand formulier in


Algemeen

Administratie
Telefoon
info@jheeringa.nl
071-3030900

Directie

Jack Heeringa Sr.
Jack Heeringa Jr.
jack@jheeringa.nl
jackjr@jheeringa.nl

Logistiek

Pim Baaijen pim@jheeringa.nl

Ingangs-en uitgangscontrole

Kees Glasbergen (i)
Uitgangscontrole
kees@jheeringa.nl
uitgangscontrole@jheeringa.nl

Inkoop

Jack Heeringa Jr.
Dick Hogewoning
Jim de Mooij
Danijel Kologranic
jackjr@jheeringa.nl
dirk@jheeringa.nl
jim@jheeringa.nl
danijel@jheeringa.nl
Marcel van der Burg
Marcel de Best
Luuk van Delft
marcel@jheeringa.nl
marceldebest@jheeringa.nl
luuk@jheeringa.nl

Verkoop

Bert van der Meij
Marjolein Sturkenboom
Roos Heeringa
Anatoli Leanca
Ernst Kromhout
Danijel Kologranic
bert@jheeringa.nl
marjolein@jheeringa.nl
rosalie@jheeringa.nl
anatoli@jheeringa.nl
ernst@jheeringa.nl
danijel@jheeringa.nl

ICT

Jeffrey Zandbergen
Alexander van Duijvenboden
Telefoon
jeffrey@jheeringa.nl
alexander@jheeringa.nl
071-2074274