Contact: vă stăm la dispoziție

Adresa de vizitare

Laan van Verhof 56
2231 BZ Rijnsburg
Olanda
Cum ajung

Doriți mai multe informații? Atunci completați acest formular!

Formular de contact

Completați formularul de mai jos


    General

    Administrativ 071-3030900
    info@jheeringa.nl

    Direcțiune

    Jack Heeringa Sr.
    Jack Heeringa Jr.
    jack@jheeringa.nl
    jackjr@jheeringa.nl

    Logistică

    Pim Baaijen pim@jheeringa.nl

    Control ieșire

    Kees Glasbergen
    Danijel Kologranic
    kees@jheeringa.nl
    danijel@jheeringa.nl

    Achiziții

    Jack Heeringa Jr.
    Dick Hogewoning
    Jim de Mooij
    jackjr@jheeringa.nl
    dirk@jheeringa.nl
    jim@jheeringa.nl
    Marcel van der Burg
    Marcel de Best
    Luuk van Delft
    marcel@jheeringa.nl
    marceldebest@jheeringa.nl
    luuk@jheeringa.nl

    Vânzări

    Bert van der Meij
    Marjolein Sturkenboom
    Roos Heeringa
    Anatoli Leanca
    Ernst Kromhout
    bert@jheeringa.nl
    marjolein@jheeringa.nl
    rosalie@jheeringa.nl
    anatoli@jheeringa.nl
    ernst@jheeringa.nl

    Vânzări/magazin online

    Jeffrey Zandbergen jeffrey@jheeringa.nl